Horses
Dobrodošli! Pridružite nam se!
Horses
Dobrodošli! Pridružite nam se!
Horses
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Horses

Dobrodošli u RP forum Horses!
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pravila igre i upute

Go down 
Autor/icaPoruka
sokki

sokki


Broj postova : 64
Join date : 05.08.2009
Lokacija : Zagreb

Pravila igre i upute Empty
PostajNaslov: Pravila igre i upute   Pravila igre i upute Emptysri kol 05, 2009 1:29 pm

{ Pravila igre i upute }



IGRAČ:

1. U ovoj igri, vi ste uzgajivač konja. Imate svoja virtualna imena i prezimena.

2. U ovoj igri vi nećete smijeti ni u kojem slučaju glumiti konja

3. Svaki igrač će dobivati novčiće od bankara. Za početak ćete ih imati 150. Sa tim novčićima, moći ćete kupovati opremu, konje, karte za utrke i sajmove, . . . itd.


KONJI:

1. Za početak će te imati samo jednog konja (ženku ili mužjaka po vašem izboru)

2. Konje koje će te uzgajati su napravljeni preko Painta (ja sam ih napravila).
Slike će te naći ovdje. Vi će te ih samo morati ukrasiti i obojiti preko Painta po vašoj želji i staviti ga u svoju štalu.


3. Da bi napravili uzgajalište morate mi poslati PM. Ako bilo koji korisnik napravi uzgajivačnicu bez mojeg dopuštenja biti će kažnjen oduzimanjem konja, a uzgajivačnica će biti izbrisana.
[/center]
4. [i]Ako će te htijeti pariti konje, ženka mora roditi za 4 dana, a ždrijebe će odrasti za 5 dana. Ždrijebe će te isto tako ukrasiti i obojiti preko Painta prema vašoj želji, ali mora biti što sličniji svojim roditeljima!


5. Ako želite pariti svog konja sa konjem od drugog korisnika to se možete dogovoriti u okupljalištu.

6. Konja za kojeg želite da sudjeluje u utrci ili sajmu, morate prijaviti u topicu: ˝Knjiga za pijavljivanje˝

7. Sjeno i voda su neograničeni
[Vrh] Go down
https://horses.forumhr.com
 
Pravila igre i upute
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pravila!!!
» Pravila Trgovine
» Pravila Hipodroma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Horses :: Forum :: Pravila-
Forum(o)Bir: